Volejte +420 549 210 577 nebo pište na brno@k-keramika.cz
0 Kč
MENU

Obklady

Hledáte luxusní obklady pro vaši novou koupelnu, kuchyni či fasádu? Chcete si obklady vybrat výhradně na základě vašich představ a nebýt omezováni limitovanou nabídkou prodávajícího? Pak jste tady na správné adrese. Ponořte se do našeho nekonečného sortimentu obkladů různých tvarů, velikostí, barev nebo povrchových úprav.

Prohlédněte si také náš katalog s luxusními obklady a vyberte si ten, který bude přesně odpovídat vaší představě. Pomůžeme vám doladit celkový design, který se bude nejvíce hodit do vaší domácnosti. Zajistíme pro vás vše od sprchy či vany, až po vodovodní baterie.

Cena

-  

Výrobce

zobrazit více

Typ

Série

zobrazit více

Umístění


Přijeďte si vybrat do našich vzorkoven

Pokud chcete vidět naše obklady na vlastní oči, pak navštivte jednu z našich obrovských vzorkoven v Brně nebo Boskovicích a na ploše několika stovek m2 vybírejte z široké nabídky špičkových obkladů od renomovaných výrobců. Na místě jsou navíc k dispozici naši pracovníci, kteří vám odborně odpoví na jakýkoliv dotaz nebo připomínku.

Vysoká kvalita, dlouhá životnost, široký sortiment a profesionální obchodní přístup jsou těmi nejlepšími odpověďmi na otázku, proč si obklady vybrat právě u nás. Spokojte se jenom s tím nejlepším.

Již 20 let spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cinca
Energie Ker
Klingenberg
Lea
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard