Volejte +420 549 210 577 nebo pište na brno@k-keramika.cz
0 Kč
MENU

Obklady do kuchyně

Kuchyně. Království téměř každé ženy a nejednoho muže. Udělejte si jej přesně takové, jaké chcete. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly všechny kuchyně bez výjimky obkládány nudnými obklady o fixním rozměru 10x10 cm. Doba se rychle mění, měňte se společně s ní! Nabízíme vám luxusní obklady do kuchyně od renomovaných zahraničních výrobců. Obklady do kuchyně atypických tvarů, rozměrů i barev. Obklady do kuchyně bezespáré a lehce udržovatelné.

Cena

-  

Výrobce

Série


Záleží nám na tom, abyste byli s našimi obklady do kuchyně maximálně spokojení. Nabízíme proto produkty pouze od prověřených dodavatelů. Dodavatelů, se kterými máme dlouholeté vztahy a velmi dobré zkušenosti. Klademe navíc důraz na zpětnou vazbu od vás, našich klientů, a svou nabídku na základě vašich podnětů neustále aktualizujeme.

Vyberte si z designových sérií

S našimi obklady a dlažbou si můžete libovolně hrát a vytvořit si kuchyň podle svých představ. Můžete vsadit na jednobarevný design, vzory, mozaiku či velkoformátovou dlažbu. Prohlédněte si naše designové série obkladů Juicy či třeba Hidraulico, kterou můžete použít i jako dlažbu.

V případě jakýchkoliv dotazů na obklady do kuchyně nás neváhejte kontaktovat. Naši pracovníci jsou připraveni vám s čímkoliv pomoci.

Již 20 let spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cinca
Energie Ker
Klingenberg
Lea
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard