Volejte +420 549 210 577 nebo pište na info@k-keramika.cz
0 Kč
MENU

Obklady do koupelny

Od malých formátů až po velkoformátové designové záležitosti, které posunou koupelnu zcela do jiné dimenze. Cenově dostupné obklady konkurenceschopné na českém trhu, až po luxusní rektifikované provedení obkladů pro nejnáročnější klienty. Minimalistický vzhled koupelen, který nechá vyniknout doplňky a sanitární keramiku, až po dominantní vzhled obkladů s výraznými dekory.

Hledáte-li dokonalé obklady do koupelny, které dokážou do posledního detailu splnit vaše vysoké požadavky, pak jste je právě našli. Obklady do koupelny od renomovaných zahraničních výrobců. Obklady do koupelny, které důkladně prověřil čas a nekonečná řada těch nejnáročnějších klientů. Už se nemusíte spoléhat na kompromisní nebo neúplná řešení. Naše obklady do koupelny jsou přesně tím, co jste doposud jen hledali.

Nezáleží na tom, jak velkou máte koupelnu nebo jaké jsou vaše představy o nových obkladech. Naše široká nabídka je tu pro každého z vás. Potěší všechny vaše smysly a spoluvytvoří koupelnu, o které jste odjakživa snili. Prohlédněte si nabídku našich obkladů a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Právě teď nastal ten správný čas na modernizaci vaší koupelny. Neexistuje důvod ji odkládat.

Cena

-  

Výrobce

Série

zobrazit více

Umístění

ŘAZENÍ

Již 20 let spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cersanit
Cinca
Energie Ker
Il Cavallino
Klingenberg
Lea
Margres
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard