Volejte +420 549 210 577 nebo pište na brno@k-keramika.cz
0 Kč
MENU

Mozaika do koupelny

Lámete si hlavu s tím, jak obložit svou novou koupelnu? Nezaujala vás žádná ze standardizovaných nabídek výrobců? Pak je na čase si vytvořit vlastní obklad. Originální a jedinečný. Takový, který bude pouze váš. Je na čase vsadit na koupelnovou mozaiku. Třeba na mozaiky keramické, skleněné nebo z přírodních kamenů – žuly, mramoru, pískovce a dalších.

Mozaiky do koupelny se poprvé používaly už v antických stavbách. V průběhu několika tisíciletí jejich obliba různě kolísala, ale v posledních letech se však opět dostávají na vrchol. Důvody jsou zřejmé. Díky takřka nekonečné šíři různých barev a velikostních provedení s nimi lze tvořit naprosto dokonalé interiéry. Koupelnová mozaika poskytuje prostor pro vaši fantazii. Dává možnost vyzdvihnout a následně podtrhnout vaši osobnost.

Abyste mohli obrovské variability mozaiky do koupelny využít opravdu naplno, potřebujete dodavatele s dostatečně obsáhlým sortimentem. Právě jste takového našli. Spolupracujeme s předními zahraničními výrobci koupelnových mozaik a dodáváme jen to nejlepší z jejich produktového portfolia. Mozaiky do sprch i celých koupelen. Výsledek stojí za to.

 

 

 

 

 

Již 20 let spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cinca
Energie Ker
Klingenberg
Lea
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard