Oblíbené ico 0

LUXURY Statuario mat 49x99 RT

Kód produktuPCI888149X99

Kód varianty

Jednotkam2


Černá
Zvolte vlastnosti, prosím:
Typ
Barva
bílá 
Typ povrchu
matný 
Styl
Druh materiálu
Otěruvzdornost
PEI 4 
Mrazuvzdornost
ano 
Druh rozměru
Rozmanitost povrchu
D2 
Protiskluznost "s obuví"
R9 
Barva

Množství Balení

Vyberte variantu
Přidat položku do oblíbených ico

Pokud se chcete odklonit od obvyklých vzorů, bude oválné zrcadlo to pravé. Uchvátí vás svou jemnou linií, ukáže více než kulatý model a zároveň vytvoří vynikající duo s aerodynamickou výbavou.

Zrcadlo BRANDIS BLACK do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností. Zavěste je nad umyvadlo nebo na jiné místo, ve výšce přizpůsobené výšce členů domácnosti.

Nové zrcadlo do předsíně vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled a upravit styling do posledního detailu. Zrcadlo BRANDIS BLACK opticky zvětší prostor a bude zajímavým aranžérským akcentem.

Zrcadlo v ložnici je osvědčený způsob, jak interiér opticky zvětšit a dodat mu úžasné kouzlo. Využijete je mnoha způsoby – jako alternativu k obrazům, fotografiím v rámech i jako místo například pro kosmetická ošetření. Zavěste nebo umístěte zrcadlo BRANDIS BLACK pro snadné vizuální modelování interiéru.

Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Můžete je zavěsit nad sedačku, komodu nebo na volnou stěnu, stejně jako experimentovat a využít je k osvětlení interiéru. Zrcadlo BRANDIS BLACK bude odrážet vybavení a dekorace, díky čemuž bude místnost ještě okouzlující. Nové zrcadlo bude fungovat v šatně a bude sloužit jako dokonalé místo, kde se můžete podívat, než vyjdete ven a zkontrolovat svůj vzhled a styl. S jeho pomocí můžete přesně posoudit svůj outfit, vybrat doplňky a ovládat svůj účes.

Dostupné rozměry zrcadel BRANDIS BLACK: 

  • 40 x 80 cm, hloubka 4 cm
  • 50 x 100 cm, hloubka 4 cm

Záruka 2 roky

Parametry produktu

VýrobceCinca

Související
produkty

Již 25 let spolupracujeme jenom s nejlepšími

  • Move
  • Pavigrés
  • isIdeal
  • Cinca
  • EnergieKer