Oblíbené ico 0

Grafické návrhy kuchyní

Připravíme pro vás návrh, který vás oslní

Dáme vašim nápadům reálnou podobu. Připravíme pro vás 3D návrh kuchyně, který předčí všechny vaše představy. Zjistěte, které řešení je pro vás nejpraktičtější a jakou kuchyni skutečně potřebujete.

Na co se při pořizování kuchyně připravit?

  1. 1. Ujasněte si svou základní představu

    Jak často budete kuchyň používat? Preferujete některou značku spotřebičů? Budete v kuchyni vařit pouze vy, nebo i další členové rodiny? Bez čeho se neobejdete? Kolik máte k dispozici prostoru?  Půjde o samostatnou místnost, nebo propojení s obývacím pokojem? Kolik je v kuchyni oken? Budete potřebovat dodatečné osvětlení?

  2. 2. Nezapomeňte zaměřit prostor

    Připravte si nákres místnosti s přesnými rozměry – usnadníte si tak plánování. Změřte vzdálenost mezi stěnami i výšku stropu.  Vytvořte si půdorys a kromě základních rozměrů do něj nezapomeňte zakreslit také umístění sporáku, polohu oken, dveří, odpadu a vodovodního připojení, popř. také radiátoru a všech dalších prvků, které vyčnívají. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, obraťte se na nás.

  3. 3. Určete maximální cenu kuchyně

    Vědět, v jaké cenové kategorii se chcete pohybovat, je při výběru klíčové – stačí vám základní kuchyňská sestava, toužíte po kompromisu mezi cenou a kvalitou, nebo po luxusní kuchyni z nejkvalitnějších materiálů? Stanovte si svá hlavní kritéria i částku, do které se potřebujete vejít.

  4.  

20 let zkušeností

Služby architekta

Vzorkovna v Brně a Boskovicích

Doprava až na stavbu

Montáž na klíč