Volejte +420 549 210 577 nebo pište na info@k-keramika.cz E-shop
MENU

Fasádní obklady

Fasádní obklady se v posledních letech těší čím dál vyšší oblibě. A není se co divit. Zkrášlují vzhled domu a mnohdy jsou jeho hlavní dominantou. Velmi dobře se udržují a tím prodlužují dojem nestárnoucí budovy. Fasádní obklady dokážou z původně obyčejného domku udělat moderně vyhlížející rezidenci, kterou vám bude závidět široké okolí. Tak proč to nezkusit?

Svým klientům nabízíme glazované i neglazované fasádní obklady všech barev a formátů. Neopomíjíme ani fasádní pásky nejčastěji v imitaci cihly. Doplněný cihelný obklad fasády o originální tvarovky na rohy a nadpraží se stane nepřehlédnutelnou dokonalostí.

Velkoformátové fasádní obklady si v posledních letech klienti velmi oblíbili. Minimální počet spár zaručuje jejich snadnou údržbu. Jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození. Navíc si můžete vybrat z různých formátů končících až na velikostech 60x120 a 120x120 cm. Dodáváme jen prověřené obklady z dílen známých zahraničních výrobců. Výborná pověst těchto výrobců v kombinaci s pozitivními ohlasy našich zákazníků nám dávají jistotu, že nabízíme fasádní obklady té nejvyšší kvality.

Obklady Cinca - serie Brick Road

Technický list - ke stažení ve formátu PDF

Technický list - ke stažení ve formátu PDF

Dostupné varianty

Začněte spolupráci
s K-keramikou ještě dnes!
Zavolejte nám:
Naše prodejny Centrála nebo nám napište pomocí formuláře vpravo
Během 24 hodin Vás kontaktujeme s nabídkou

Již 20 let spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cersanit
Cinca
Energie Ker
Il Cavallino
Klingenberg
Lea
Margres
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard