Volejte +420 549 210 577 nebo pište na brno@k-keramika.cz
0 Kč
MENU

Dýhované podlahy

Dřevěná dýhová podlaha vyzařuje teplo a vytváří atmosféru luxusu a snadno se udržuje. Podlaha je nejen pevná, ale také velmi odolná vůči protlakům.

Par-ky PRO - plošný vzor
Kolekce PRO získává body v poměru cena/kvalita. Jedná se o kolekci obsahující tradičnější druhy dřevin dostupných v plošném vzoru nebo v 2pásovém vzoru. Kolekce se skládá z krátkých, širokých lamel s hedvábným vzhledem a lakovanou povrchovou úpravou bez mikrofáze.
Rozměr lamel 7,2x190x1203mm.

Par-ky PRO - plošný vzor kartáč
Kolekce matně lakovaných plošných dubů s mikrofází představuje vůbec nejdostupnější pravou dřevěnou podlahu s optikou olejované podlahy na trhu – díky celoroční akci Dřevo za cenu laminátu je do konce roku ještě snížena cena . Všechny dřeviny řady PRO plošný vzor, kartáč mají na povrchu dnes tolik atraktivní vzhled olejované podlahy (stupeň lesku 10 Gloss) a zároveň se velmi snadno udržují bez náročných postupů spojených s olejovanými podlahami.
Rozměr lamel 7,2x190x1203mm.

Par-ky LOUNGE - plošný vzor a plošný vzor kartáč:
Kolekce LOUNGE je nejvhodnější pro intenzivní provoz. Dýha je nalisovaná na dřevovláknitou desku o vysoké hustotě (HDF), která je vysoce odolná vůči protlakům. Tato kolekce má povrchovou úpravu sestávající z 8 vrstev velmi tvrdého laku. U této lakové úpravy je přebroušení zbytečné. Proto je kolekce LOUNGE velmi vhodná pro projekty.Tyto kratší lamely spolu s mikrofází vytvářejí na podlaze výjimečnou atmosféru. Lamely jsou opatřeny hedvábným lakem a kartáčované lamely jsou matně lakované.
Rozměr lamel:8,3 x 124 x 1203 mm

Par-ky SOUND - plošný vzor a plošný vzor kartáč:
Kolekce SOUND je postavena na exkluzivních dřevinách. Dlouhé, rozměrné lamely v kombinaci s čtyřstrannou mikrofází a matně lakovanou povrchovou úpravou vytváří luxusní atmosféru olejované podlahy.Lakovaná povrchová úprava poskytuje výjimečnou ochranu při intenzivním používání. Vzhledem k tloušťce lamely a integrované korkové podložce slyšíte pouze tlumený zvuk vašeho kroku. Tento pocit a zvuk se dají srovnat s klasickou, celoplošně lepenou dřevěnou podlahou.
Rozměr lamel:12 x 124 x 1800 mm

Par-ky DE LUXE - plošný vzor a plošný vzor kartáč:
PAR-KY DELUXE je skvělým reprezentantem kolekce PAR-KY. 9 módních barev dokonale ladí s nejnovějšími trendy v interiérové dekoraci. Dlouhé, široké desky a výrazné podélné fáze vytváří atmosféru masivní dřevěné podlahy. Kartáčovaná konečná úprava a matný lak dotváří přírodní, luxusní vzhled olejované podlahy. Vzhledem k tloušťce lamely a integrované korkové podložce slyšíte pouze tlumený zvuk vašeho kroku. Tento pocit a zvuk se dají srovnat s klasickou, celoplošně lepenou dřevěnou podlahou.
Osvědčení FSC pro kolekci PAR-KY DELUXE zaručuje, že dřevěná hmota pochází z dobře obhospodařovaných lesů. A navíc se ve výrobním procesu nepřidává žádný formaldehyd.
Rozměr lamel:15 x 160 x 1800 mm

 

Již 20 let spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cinca
Energie Ker
Klingenberg
Lea
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard