Volejte +420 549 210 577 nebo pište na brno@k-keramika.cz
0 Kč
MENU

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy voní přírodou, krásně se po nich chodí a mají skvělé vlastnosti, dlouhou životnost, pevnost, tvrdost a nestudí. Mohou být buď masivní, z jedné vrstvy dřeva, nebo třívrstvé, z více druhů dřeva - z nášlapné vrstvy z tvrdého a dvou vrstev, většinou smrkového dřeva.

Dřevěné podlahy se hodí do jakékoliv místnosti se stabilní teplotou a vlhkostí, i do frekventovaných míst. Pokládají se lepením, i plovoucím způsobem, systémem click.  Pod lepenou podlahu je možné umístit podlahové topení.

Kresba dřeva dle vašeho výběru

Do vašeho interiéru si můžete vybrat barevný odstín od těch nejsvětlejších severských dřev až po luxusní tmavé  odstíny. Nezapomínejte, že co kus to originál - každé dřevo má unikátní barvu i kresbu. Naše podlahy jsou vyráběné z kvalitního dřeva z evropských zdrojů a jsou pečlivě atestované.

Podívejte se na ukázku našich produktů

Hledáte inspiraci? Vybrali jsme pro vás třívrstvé podlahy Artisan. Prohlédněte si fotografie dekorů a vyberte si tu pravou podlahu pro vás.

Fotografie dekorů reálně odráží vzhled podlah a pomohou zákazníkům při výběru ideálního provedení jejich vysněné dřevěné podlahy. Součástí balíčku jsou technické listy s fotografiemi konkrétních dekorů v daném třídění. Velkou pomůckou pro komunikaci s zákazníkem a jasného vymezení třídění třívrstvých podlah ARTISAN je přiložená fotodokumentace ploch nabízených třídění. Plošné vzory v třídění: VINTAGE, MARKANT, COUNTRY, NATURAL, SELECT. Tří lamelové v třídění: MARKANT, STANDARD, NATURAL, SELECT

Katalog podlah ARTISAN - ke stažení ve formátu PDF

Série ARTISAN Cottage

Série ARTISAN Chalet

Série ARTISAN Lounge

Série ARTISAN Palace

Série ARTISAN Project

Již 20 let spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cinca
Energie Ker
Klingenberg
Lea
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard