Volejte +420 549 210 577 nebo pište na brno@k-keramika.cz
0 Kč
MENU

Dlažba do koupelny

Víme, jak těžké je vybrat dlažbu do koupelny. Takovou, která by ladila k obkladům i koupelnovému nábytku. Takovou, která by zapadala do celkové koncepce interiéru koupelny. Takovou, která by byla opatřena protiskluzovou úpravou. Právě proto jsme se rozhodli vám pomoci. Nekonečnou nabídkou luxusních obkladů do koupelen vám dáváme jedinečnou možnost zvolit takové, které si opravdu zasloužíte. Využijte jí.

Cena

-  

Výrobce

zobrazit více

Dekor

Série

zobrazit více


U nás si dlažbu do koupelny vybere opravdu každý

Máte rádi klasiku a potrpíte si na tradiční dlažbu? Sledujete nejnovější módní trendy a chcete ze své koupelny udělat architektonickou senzaci? Nezáleží na tom, jaké preference máte. U nás si vybere každý. Široká škála různých barev, motivů a tvarů je zárukou vaší maximální spokojenosti. Kladné ohlasy našich zákazníků jsou toho jasným důkazem. V případě zájmu o naše produkty nás prosím kontaktujte.

Vysoká kvalita, dlouhá životnost, široký sortiment a profesionální obchodní přístup jsou těmi nejlepšími odpověďmi na otázku, proč si dlažby do koupelny vybrat právě u nás. Spokojte se jenom s nejlepším.

Hledáte inspiraci? Vsaďte na sérii Allure

Mezi našimi dlažbami do koupelny najdete celou řadu zajímavých vzorů a barev. Skvělou volbou je série Allure od výrobce Cinca z Portugalska, který se pyšní spoustou barevných variant, ve kterých si vybere každý - milovníci pestrobarevných koupelen i zastánci přírodních rustikálních stylů.

Již 20 let spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cinca
Energie Ker
Klingenberg
Lea
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard