Volejte +420 549 210 577 nebo pište na info@k-keramika.cz
0 Kč
MENU

Bazénové obklady

Kdo říká, že vnitřek každého bazénu musí vypadat stejně? Chcete vyzkoušet i jiné, než okoukané modře obložené bazény? Pak se obraťte na nás. Nabízíme originální řešení bazénových obkladů, které ocení i ti nejnáročnější z vás.

Tak třeba bazény z keramických nebo skleněných mozaik. Bazénové obklady v různých velikostech, barevných variacích, doplněných potřebnými originálními tvarovkami, které vyřeší problematické detaily hran bazénu, přelivové žlábky, schůdky do bazénu a podobně. Samozřejmostí jsou ve stejných dlaždice s protiskluzovou povrchovou úpravou ve stejné barvě, vhodnou zejména pro prostory jako jsou sprchy, šatny, bazény či jiné vlhké provozy.

Zajímavým a netradičním řešením pro obložení vnitřku vašeho bazénu může být skleněná mozaika. Ta pod vodou dokáže doslova čarovat a vytvářet zcela unikátní obrazy. Skleněná mozaika udělá z každé návštěvy bazénu nevšední zážitek. Zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Spokojte se jen s tím nejlepším řešením pro Vás. Společně s námi uričtě vyberete krásné bazénové obklady.

Již 20 let spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cersanit
Cinca
Energie Ker
Il Cavallino
Klingenberg
Lea
Margres
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard