Volejte +420 549 210 577 nebo pište na info@k-keramika.cz E-shop

Obklady

Hledáte vhodné obklady pro vaši novou koupelnu, kuchyni či fasádu? Chcete si obklady vybrat výhradně na základě vašich představ a nebýt omezováni limitovanou nabídkou prodávajícího? Pak jste tady na správné adrese. Ponořte se do našeho nekonečného sortimentu obkladů různých tvarů, velikostí, barev nebo povrchových úprav.

Pokud chcete vidět naše obklady na vlastní oči, pak navštivte jednu z našich obrovských vzorkoven v Brně nebo Boskovicích a na ploše několika stovek m2 vybírejte z široké nabídky špičkových obkladů od renomovaných výrobců. Na místě jsou navíc k dispozici naši pracovníci, kteří vám odborně odpoví na jakýkoliv dotaz nebo připomínku.

Vysoká kvalita, dlouhá životnost, široký sortiment a profesionální obchodní přístup jsou těmi nejlepšími odpověďmi na otázku, proč si obklady vybrat právě u nás. Spokojte se jenom s tím nejlepším.

Prohlédněte si náš katalog s obklady a vyberte si ten, který bude přesně odpovídat vaší představě. Pomůžeme vám doladit celkový design, který se bude nejvíce hodit do vaší domácnosti. Zajistíme pro vás vše od sprchy či vany, až po vodovodní baterie.

Podívejte se, co vše pro vás můžeme udělat.
Ukázkové řešení najdete v naší

nové galerii koupelen

Sestavte si koupelnu přesně podle vašich představ - od obkladů a dlažby až po vanu či saninární vybavení.
Rádi vám se vším pomůžeme.

Spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cersanit
Cinca
Energie Ker
Il Cavallino
Klingenberg
Lea
Margres
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard