Volejte +420 549 210 577 nebo pište na info@k-keramika.cz E-shop

Fasádní obklady

Fasádní obklady se v posledních letech těší čím dál vyšší oblibě. A není se co divit. Zkrášlují vzhled domu a mnohdy jsou jeho hlavní dominantou. Velmi dobře se udržují a tím prodlužují dojem nestárnoucí budovy. Fasádní obklady dokážou z původně obyčejného domku udělat moderně vyhlížející rezidenci, kterou vám bude závidět široké okolí. Tak proč to nezkusit?

Svým klientům nabízíme glazované i neglazované fasádní obklady všech barev a formátů. Neopomíjíme ani fasádní pásky nejčastěji v imitaci cihly. Doplněný cihelný obklad fasády o originální tvarovky na rohy a nadpraží se stane nepřehlédnutelnou dokonalostí.

Velkoformátové fasádní obklady si v posledních letech klienti velmi oblíbili. Minimální počet spár zaručuje jejich snadnou údržbu. Jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození. Navíc si můžete vybrat z různých formátů končících až na velikostech 60x120 a 120x120 cm. Dodáváme jen prověřené obklady z dílen známých zahraničních výrobců. Výborná pověst těchto výrobců v kombinaci s pozitivními ohlasy našich zákazníků nám dávají jistotu, že nabízíme fasádní obklady té nejvyšší kvality.

Podívejte se, co vše pro vás můžeme udělat.
Ukázkové řešení najdete v naší

nové galerii koupelen

Sestavte si koupelnu přesně podle vašich představ - od obkladů a dlažby až po vanu či saninární vybavení.
Rádi vám se vším pomůžeme.

Spolupracujeme jenom s nejlepšími:

Cersanit
Cinca
Energie Ker
Il Cavallino
Klingenberg
Lea
Margres
Move
Pavigres
RAK
revigres
Rosa Gres
Elvl
Kludi
Ideal Standard